Hasičské závody - Černotín

Jako každý rok, tak i tento jsem se byl podívat na hasičské závody ve vesnici jménem Černotín. I přes ranní silný vítr a déšt se počasí umoudřilo a sluníčko vylezlo jako tomu bývalo v předchozích dnech.

XI. Tuning, Styling a Hi-fi sraz Plasy

V sobotu dopoledne jsem navštívil tuning sraz konající se na letišti v Plasích. Pozdravil jsem se s kamarády tunery a skouknul co mají nového na autě. Udělal jsem pár fotek a šel jsem se kouknout na představování aut porotě, která hodnotila vzhled auta od laku karoserie přes audiozástavbu, přečalouněný interiér, až po airbrush v motorovém prostoru.

Skútr závody v Písku

Nepojedem se v neděli podívat na okruh do Písku ? Budou jezdit skútry v kategorii od sériovek až po natuněné 70ky, ptal se mi kamarád. Jasně, proč by ne, odpověděl jsem. Dal jsem si nabíjet baterky do fotáku, vyprázdnil CF kartu, aby se mi tam vešla nějaká ta fotka. V sobotu ráno jsme si dali sraz s kamarádem na benzínce. Akorát jsme vyjeli směr Písek a začlo lejt jak z konve. Zhruba po hodině jsme dorazili do Písku. Pozdravili jsme se se závodníkama, já dostal reflexní vestu a šel jsem si zafotit na trať. Jelikož ještě nemám teleobjektiv, tak jsem musel stát většinou skoro v trati aby byl nějakej slušnej záběr.