11. sraz ŠkodaHome.cz

Přináším pár fotografií z dnešního setkání ŠkodaHome z Pražského travnatého TrioCampu. Byl to tradiční podzimní sraz s pokecem a malou orientační soutěží „ŠKODA TOUR“. Nechyběli ani některé leštěnky z TuningCupu. Díky pěknému počasí byla i vyšší účast než v loňském roce (cca 100 vozů).

Svatováclavská vyjížďka na motocyklech v Plzni

Dvakrát ročně pořádá Moto Pell-Mell Plzeň vyjížďku na motocyklech se startem na nádvoří Plzeňského pivovaru. První vyjížďka bývá v květnu jako takový "začátek motorkářské sezóny" další jako "ukončení sezóny" se uskutečnila dnes na státní svátek (na Václava).

Best of styling Hracholusky 2010 II.

Akce pod názvem Best of styling Hracholusky 2010 II. se konala v příjemném prostředí kempu Keramika u Hracholuské přehrady nedaleko Plzně. Návštěvníci srazu se mohli zúčastnit různých soutěží o věcné ceny (např. sleva na Chip Tuning, kupón na nákup zboží u Hifonics ,.. ).

XII. Tuning, Styling a Hi-fi sraz Plasy

Již po dvanácté se v Plasích na travnatém letišti konal Tuning, Styling a Hi-fi sraz. I přesto že nám v týdnu počasí moc nedopřálo o víkendu nám to vynahradilo na sraze. Sraz nemusím asi dále popisovat neboť to za mně udělají pořízené fotografie z průběhu akce.

Mini Škoda sraz

V neděli po obědě se v Plzni konalo mini setkání majitelů škodovek. Sjelo se dvanáct vozů od Škoda Spartak přes 1000MB, Rapid 130,.. až po Octavii.

4.TuningPromotion Day 2010

Tento rok se již po druhé konal tuning sraz na letišti ve Lhotě u Plzně. Sraz s pořadovým číslem čtyři přinesl poprvé slunečné počasí, než jak tomu bylo v předchozích ročnících. Na letiště přijelo přibližně stošedesát aut z čehož cca čtyřicet jezdilo měřený sprint na 400metrů.

Tuning Club West City Scene v kamenolomu

V neděli odpoledne probíhalo focení v jednom lomu kousek od Všerub. Fotografovaným objektem byla auta plzeňského tuning clubu jménem West City Scene.

Active Day Meeting - Bělá pod Bezdězem

Již třetím rokem pořádá EDT menší srazy přátel a milovníků aut EDT & Skodahome. Letos tomu bylo trochu jinak. EDT ve spolupráci s Motorland Bělá který se nachází v obci Vrchbělá na okraji Bělé pod Bezdězem pořádali letos první ročník srazu pod názvem "Activ Day Meeting".