Best of Styling Hracholusky III.

V kempu Keramika se tento víkend konal třetí sraz upravených aut "Best of Styling" u Hracholuské přehrady. Soutěžilo se celkově o 41 pohárů, ChipTuning zdarma v hodnotě 15000,- , montáž audio zástavby zdarma v hodnotě 5000,- , 10000,- a 25000,- , sady reproduktorů, chata na víkend od Kempu Keramika a mnoho dalšího. Pár fotografií z akce naleznete v galerii.

12. sraz ŠkodaHome.cz

Poslední květnový víkend a v pražském Triocampu - Dolní Chabry se konal tradiční sraz vozů z koncernu VW. Nějaké foto ze srazu naleznete v galerii.

Slavnosti svobody 2011

Včera, dnes a zítra se konají v Plzni oslavy osvobození již od roku 1990. Nějaké fotky ode mě z parku za řekou OC Plaza.

Prodloužená ruka spouště: Phottix Plato

Rádiová spoušť pracující na frekvencí 2,4GHz pod názvem Phottix Plato ve verzi O6, která značí typ konektoru pro daný fotoaparát, tudíž pro Olympus (dělá se samozřejmě i pro ostatní značky jako je Canon, Nikon, Sony, je to jen o propojovacím kabelu který má jiný konektor, vše ostatní je totožné).

Moje nová limetka: Nokia N8

Dlouho jsem se rozhodoval, jaký mobilní telefon nahradí můj stávající: Nokii N900. Jakožto náročný uživatel jsem pokukoval po Apple iPhone 4, který by mi splnil veškeré mé požadavky. První co mi odradilo bylo, že se nedá koupil volně bez smlouvy od některého z operátorů, poté, že neumí posílat data přes bluetooth, placené aplikace a nakonec i ta vysoká pořizovací cena. Porozhlédl jsem se tedy u Nokie, co by mi mohla nabídnou jako náhradu za ten původní. Ostatní značky jsem rovnou vynechal z důvodu mé nesympatie k nim.

Listopad: Jen tak po městě

Občas si zajdu s Láďou Dvořákem zafotit jen tak po městě, udělat nějaký fotky pro zábavu. S letošním prvním sněhem jsme se rozhodili, že vyrazíme něco nafotit. Po rozhodování kam, nakonec padla volba na Borský Park, kde nebyla ani noha. Není divu, při -8°C, se brodit v 15cm sněhu. Po hodině jsem docela litoval, že jsem si nevzal rukavice, zima byla docela znát. Při zapnutí foťáku jsem zjistil, že mi jaksi něco schází, ehm, že by paměťová karta, co jsem měl ve čtečce a chtěl těsně před odjezdem z domova smazat a nějak sem v tom spěchu na to zapomněl ?! Naštěstí Láďa měl jednu záložní, tak mi jí půjčil, jinak bych tam byl úplně zbytečně :-))

Autoshow Praha 2010

V sobotu se v Praze v holešovickém výstavišti konal 16. mezinárodní veletrh osobních a lehkých užitkových automobilů a automobilového designu, autodílů, autopříslušenství a garážové techniky. Jako doplňkový program byl tuningový sraz TUNINGPOWER 2010 a setkání trucktrialových mistrů.

XVIII. Celostátní sraz Škoda

Tento celostátní podzimní sraz škodovek se bohužel neobešel bez deště. Konal se tradičně v EuroCampu v obci Běšiny kousek od Klatov. Soutěže v kempu probíhali od 9ti hodin a to : „Opilý řidič veselý vrah“, „A je to“, Nejhlasitější výfuk a nejhlasitější aparatura. Dále potom soutěž o nejhezčí vozy srazu ve 12ti kategoriích (1000MB, 100-120S, 110R-130RS, 105-130, Garde-Rapid, Favorit, Felicia, Fabia, Octavia, nejhezčí tuning, replika a veterán). Tradičně se jel i závod o pohár ŠkodaTeamu a měřený dvouproudý sprint na 225metrů.