Active Day Meeting - Bělá pod Bezdězem

Již třetím rokem pořádá EDT menší srazy přátel a milovníků aut EDT & Skodahome. Letos tomu bylo trochu jinak. EDT ve spolupráci s Motorland Bělá který se nachází v obci Vrchbělá na okraji Bělé pod Bezdězem pořádali letos první ročník srazu pod názvem "Activ Day Meeting".

Byla možnost se svést v buggy s manuální nebo automatickou převodovkou, v motokáře, Land Roveru, sject si kopec v nafukovací kouli (Zorbing), zasoutěžit si se svým vymazleným 4kolovým miláčkem v Show & Shine, zjistit za jak dlouho vyměníte kolo u auta, pro ženy bylo připraveno centrum krásy a spoustu dalšího.


Přijelo cca 300 lidí, 121 vozů z čehož 45 soutěžilo v Show & Shine. Představování aut probíhalo podobně jako bývá v Tuning Cupu. Majitel přijede se svým autem na vyznačené místo (zde to byla červeno bílá šachovnice), otevře auto k nahlédnutí divákům a povídá si o autě s moderátorem do mikrofonu. Na tomto srazu se ujal slova Bary, který vlastní vůz Škoda Fabia a s úpravou aut už má nějaké zkušenosti a jak se ukázalo, tak i moderování mu nedělá žádný problém.


Sraz se dle mě povedl, doufám že v dalším roce se bude pořádat druhý ročník na který bych znovu rád přijel. V galerii se můžete podívat na fotografie ze srazu.

Galerie